Getting My след ин витро трансфер To Work
Getting My след ин витро трансфер To Work
Blog Article
В тази връзка има различни рискови фактори, които могат да повлияят неблагоприятно на успеха на оплождането.
Бременността възобновява нормалното си протичане. През двете седмици след трансфера на ембриони един или повече ембриони ще се излюпят и ще навлязат в маточната лигавица.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Преди това, обаче, има други стъпки, които се преминават и които са еднакви и при двата вида процедури.
За да има успех процедурата, то е необходимо да се обърне специално внимание на няколко неща. Първото от тях е денят, в който да се извърши ембриотрансферът.
Стимулирането на яйчниците помага на органите да произведат няколко яйцеклетки, вместо обичайната една.
В същото време, когато настъпи моментът, бъдещият баща събира сперматозоидите си (мъжките гамети) чрез мастурбация в помещенията на клиниката.
След ембриотрансферът на пациентката й се извършва цитонамазка и се извършва кръвен тест за бременност. Уринарен тест за бременност също може да бъде използван в домашни условия.
Препоръчва се нейното премахване с цел да се подобри техниката и да се Как работи ин витро оплождането? повиши шансът за успеваемост
Успешното оплождане води до началото на нов живот и стартира процеса на бременността. Това включва множество етапи на развитие, които в крайна сметка завършват с раждането на новия индивид.
По кой от протоколите и как точно ще протече вашата стимулация, е решение, което трябва да оставите на вашия лекар. Той съобразява своята преценка с конкретния случай като отчита състоянието на яйчниковия original site резерв, възрастта, яйчниковия отговор към предишни стимулации, съпътстващи заболявания и др.
Според някои проучвания този вид ембриотрансфер има по-висока успеваемост, но не се препоръчва във всеки един случай.
Тук се наблюдава естествена селекция, като се оплождат най-добрите яйцеклетки и сперматозоиди.
Тези малки кратерчета всъщност са признак за прекомерно фрагментирана ДНК, която пречи на жизнеспособността на ембриона.